Bulut Teknik Bilgisayar ve Sistem Destek Hizmetleri

 

NEDEN Bulut Teknik ?


Siz Değerli Müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasıda anında destek alabilceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.

Bulut Teknik olarak İstanbul ilinde her semte bilgisayar teknik servis, notebook (laptop) teknik servis, tablet teknik servis hizmetleri vermekteyiz


 
 1. Kurumsal Anlaşmalı ve Periyodik Bakımlar, Acil Çağrılar

  Çağrılarınız 2 yönlü olarak değerlendirilmektedir. Notebook (Laptop) bilgisayarlarınız teknik servis veya Masaüstü bilgisayarlar teknik servis personeli tarafından yerinde hizmet ile periyodik bakım anlaşması doğrultusunda kişisel ve kurumsal bilgisayarlarınız yerinde ziyaret edilip, sorunlara müdahale ederek anında sorununuz en hızlı şekilde çözüme ulaştırılacaktır. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.

 2. Uzaktan Destek İmkanı
   
  Notebook (laptop) veya Masaüstü bilgisayarlarınız servis sonrası istek doğrultusunda internet erişimi olan ofisinizdeki veya evinizdeki bilgisayarınıza deneyimli teknik personelimiz uzaktan erişim programıyla bağlantıya geçerek problemlerinizi dakikalar ile ölçülebilecek sürede çözüme ulaştıracaktır.
   
 3. Telefon Desteği İmkanı
   
  Telefonla hafta içi mesai saatlerinde ulaşabileceğiniz teknik servisimiz olduğu gibi, mesai saatleri haricindeki problemleriniz için firmanıza atanacak olan bir personele 24 saat cep telefonu aracılığı ile ulaşma imkânınız olacaktır. Bulut Teknik olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde her semte bilgisayar teknik servis, notebook teknik servis, tablet teknik servis hizmetlerinin yanı sıra parça temini de yapmaktayız.
   
 4. Detaylı Bilgilendirme İmkanı
   
  Firmanızın gerçekleştirilen bütün işlemler hakkında size aylık raporlar doğrultusunda bilgilendirilip tavsiyelerde bulunulacak. Bu raporların sonucunda gerekli önlemler alınıp yapılması gereken işlemler hakkında detaylı olarak ekibimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Bulut Teknik olarak bilgisayar teknik servis, notebook teknik servis ve tablet teknik servis de her aşamada yanınızdayız. 
   
 5. Danışmanlık Hizmetlerimiz
   
  Kişisel ve Kurumsal bazda, gelişen teknolojideki yeni gelişmelerden, sizin için faydalı olabilecek kampanyalardan sürekli haberdar olacaksınız. Daha güvenli, verimli, hızlı ve kesintisiz çalışması için size tavsiyelerde bulunulacak. Kurumsal firmaların IT departmanları hakkında projeler sunarak daha kaliteli hizmet vermeniz için destek sağlamaktayız. Bulut Teknik olarak bilgisayar teknik servisi, notebook teknik servisi ve tablet teknik servisi de her aşamada yanınızdayız.
   

 

toshiba-bilgisayar-teknik-servis-izmir samsung-bilgisayar-teknik-servis-izmir acer-bilgisayar-teknik-servis-izmir asus hp-bilgisayar-teknik-servis-izmir dell-bilgisayar-teknik-servis-izmir lenovo-bilgisayar-teknik-servis-izmir

 

Yıllık Bakım Anlaşması Hesapla

Bilgisayar donanım ve sistem yazılımlarınızın sürekli kontrol altında tutulabilmesi, bilgi işlem personel giderlerinin düşürülmesi için hizmeti profesyonel şirketlerin yerine getirmesi kaçınılmaz hale gelmiştir.Özellikle maliyetlerin düşürülmesini sağlayan profesyonel şirketlerden "Yıllık Bakım Anlaşması" şeklinde hizmet alınması için ne kadar ücret ödeyeceğinizi aşağıdaki formu doldurarak hesaplatabilirsiniz.   

5503332211 şeklinde giriş yapınız.