Bakım Anlaşması

Şirketler, kullandığı bilgisayar teknolojisi, bunların üzerinde çalıştığı alt yapı donanımları ve beraber çalıştığı ortak donanımların; güncel sürümler olmasını, bunun yanında sağlıklı çalışmasını, minimum sorunu fakat maksimum performansı vermelerini isterler. Bunun elde edilmesi için profesyonel bir rehbere ihtiyacınız vardır. İsteklerinizin karşılanması, çıkabilecek sorunların önceden hesaplanması ve güncel sistemlerin en uygun bütçelerle sisteminize dâhil edilmesi size büyük avantajlar katmakla beraber çalışma performansınızı en üst düzeye çıkarır. Fakat unutulmaması gereken en önemli konu şudur ki; en iyi sistemler bile gerekli bakımı görmediklerinde hantallaşıp birer sıkıntı araçlarına dönüşebilirler. Şirketinizde kullandığınız donanımların ömürlerini uzun tutmak ve onların performanslarından en üst düzeyde yararlanmak için; gerek fiziksel bakımlarının gerekse yazılımsal bakımlarının yapılması ve bunların takip edilmesi sizin için çok büyük önem arz etmektedir. Şimdi bu doğrultuda, bakım anlaşması yapmanın avantajlarını birlikte gözden geçirelim. Şirket dâhilinde çalıştırmak için uzman - güvenilir bir eleman aramak ve çalıştırmak zorunda olmazsınız. Sorununuza çözüm üretecek kişi sayısı birden fazla olacağından büyük çaplı sorunlarda çözümü daha kısa sürede elde edersiniz. Gereksiz ve maliyetli yatırımlardan korunur, fiyat performans açısından en iyiyi elde edersiniz. Sisteminizin ihtiyaç duyduğu donanım değişiklikleri ya da güncelleme ihtiyaçları önceden tespit edilir ve bilgilendirilirsiniz. Sisteminize zarar verebilecek virüs, trojan vb. tehlikelere karşı maksimum güvende olursunuz.

Bilgilerinizin yedeklenmesi ve korunması takip edilir ve çalışmalarınızı kaybetme riskinizi minimuma indirmiş olursunuz. Yazılım lisanslarınız kayıt altında tutularak ihtiyaç duyulduğunda gerekli mercilere raporlanır. Korsan yazılım kullanmaktan korunursunuz. Bakım anlaşmalı olmanın avantajı ile çağrılarınıza öncelik verilir. Bu avantajlar sizin için yeterliyse dezavantajları okuyarak zaman kaybetmeyin. Hemen bizi arayabilir ve bu avantajlardan yararlanarak iş ortaklarımızdan birisi olabilirsiniz. Ben bakım anlaşması yapmak istemesem sorun çıktıkça destek alsam diye düşünüyorsanız, bunun dezavantajları neler şimdi bunu birlikte gözden geçirelim. Sıkça tekrarlayabilecek sorunlar ya da aniden oluşabilecek büyük kapsamlı sorunlar sebebiyle daha yüksek bir maddi yükle karşılaşabilirsiniz. Sisteminiz sürekli kontrol altında olmadığından çıkan sorunu tespit etmek zaman alır. Bu da çözümün uzamasına ve iş kaybınıza sebep olur. Takibi yapılmayan sistemlerde sorunlar aniden patlak vererek bütün çalışmalarınızın tamamen durmasına yol açabilir.

Virüs, Trojan vb. sisteme zarar veren tehditler hiç beklemediğiniz bir anda kapınızı çalar, bu başınıza büyük sıkıntılar açabilir, hatta tamamen bilgilerinizi kaybetmenize yol açabilir. Yapacağınız yatırımlarda; ihtiyacınızdan fazlasını almaya ya da beklentinizi karşılayamayacak bir çözüme yönlendirilebilirsiniz. Tekrarlanması gereken fiziksel ve yazılımsal bakımlar yapılmadığından sisteminiz hantallaşıp sizi zaman ve iş kaybına uğratabilir. Hiç farkında olmadan korsan yazılım kullanıyor olabilirsiniz. Yazılımların lisanslanması konusunda raporlamalarda sıkıntı yaşayabilir bu sebeple yüksek danışmanlık ücretleri ödemek zorunda kalırsınız. Yedeklemeleriniz düzenli takip edilmeyebilir ya da uygun bir yedekleme çözümünü kullanmıyor olabilirsiniz.

Şirketinizde bilgi işlem personeli bulundursanız dahi büyük bir sorunda çözümü üretecek kişi sayısı yalnızca birdir.

Yıllık Bakım Anlaşması Hesapla

Bilgisayar donanım ve sistem yazılımlarınızın sürekli kontrol altında tutulabilmesi, bilgi işlem personel giderlerinin düşürülmesi için hizmeti profesyonel şirketlerin yerine getirmesi kaçınılmaz hale gelmiştir.Özellikle maliyetlerin düşürülmesini sağlayan profesyonel şirketlerden "Yıllık Bakım Anlaşması" şeklinde hizmet alınması için ne kadar ücret ödeyeceğinizi aşağıdaki formu doldurarak hesaplatabilirsiniz.   

5503332211 şeklinde giriş yapınız.